PROGRAMI OBRAZOVANJA ZA STJECANJE VIŠE RAZINE KVALIFIKACIJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

Ravnatelj Srednje škole Lovre Montija u Kninu, Mirko Antunović, prof. objavljuje programe obrazovanja za stjecanje više razine kvalifikacije  za školsku godinu 2019./2020.

SREDNJA ŠKOLA LOVRE MONTIJA

KNIN , IKIČINA 3O

KLASA: 602-03/19-01/184

URBROJ: 2182/1-12/2-10-19-1

Knin, 14. lipnja 2019. godine

Temeljem članka 4. Pravilnika o uvjetima i načinima nastavka obrazovanja na višu razinu kvalifikacije (NN 8/16), ravnatelj Srednje škole Lovre Montija u Kninu, Mirko Antunović, prof. objavljuje

PROGRAME OBRAZOVANJA ZA STJECANJE VIŠE RAZINE KVALIFIKACIJE   ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

Srednja škola Lovre Montija u Kninu  ovim putem obavještava učenike koji su završili obrazovni program u trajanju od tri godine da imaju pravo u roku od dvije godine od dana završetka strukovnog programa nastaviti obrazovanje u četverogodišnjem strukovnom programu obrazovanja u statusu redovitog učenika, uz uvjet polaganja razlikovnih odnosno dopunskih ispita.

PROGRAMI OBRAZOVANJA ZA STJECANJE VIŠE RAZINE KVALIFIKACIJE:

strukovna kvalifikacija/zanimanje:

EKONOMIST (Obrazovni sektor: Ekonomija, trgovina i poslovna  administracija)

POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR  OPĆI  (Obrazovni sektor: Poljoprivreda , prehrana i veterina)

Obrazovanje radi stjecanja više razine kvalifikacije može se nastaviti, u pravilu, unutar istoga obrazovnog sektora u kojem je stečeno prethodno strukovno obrazovanje.
Obrazovanje može nastaviti učenik čiji prosjek ocjena svih razreda srednjeg strukovnog obrazovanja u prethodno završenome strukovnom obrazovanju iznosi najmanje 3,50 zaokruženo na dvije decimale.
Ostvarivanje prava nastavka obrazovanja za višu razinu kvalifikacije uvjetuje se polaganjem razlikovnih odnosno dopunskih ispita koje određuje Nastavničko vijeće srednje škole.
Učenik odnosno roditelj ili skrbnik malodobnog učenika obvezan je do 5. srpnja 2019. godine podnijeti Školi pisani zahtjev za nastavkom obrazovanja. Pisani zahtjev podnosi se tajništvu Škole.
Pisanom zahtjevu obvezno je priložiti izvornike ili ovjerene preslike prethodno stečenih razrednih svjedodžbi i svjedodžba o završenom obrazovanju.
Uvjete i način polaganja kao i broj razlikovnih i dopunskih ispita utvrdit će Nastavničko vijeće nakon zaprimljenih zahtjeva.
Učeniku kojemu je odobren nastavak za obrazovanje za višu razinu kvalifikacije upisuje se u Školu putem upisnice dostupne na mrežnoj stranici Škole.

Ravnatelj:

Mirko Antunović,prof.

Izvor: Srednja škola Lovre Montija
Priloženi dokumenti:
Program_obraz._za_visu_razinu_Knin.docx (14.53 KB)

objavio: Anđelka Anić-Antić   datum: 14. 6. 2019.