Prolaz na nacionalnu razinu kviza MREŽA ČITANJA

Prolaz na nacionalnu razinu kviza „Mreža čitanja“ -

Nemoj nikad zaboraviti tko si!“

U petak, 8. ožujka 2024., održana je regionalna razina kviza znanja i kreativnosti „Mreža čitanja“.

Prije početka natjecateljskog dijela kviza sudionici iz obje škole vrijeme su proveli u ugodnom razgovoru i druženju.

Na regionalnoj razini kvizaše je dočekalo iznenađenje - grafički roman! „S podnaslovom Priča o jednom djetinjstvu, Perzepolis Marjane Satrapi prikazuje nezaboravno djetinjstvo i odrastanje autorice u velikoj i sretnoj obitelji u Teheranu u doba Islamske revolucije. Njezinim očima čitatelj prati borbu za identitet, suočavanje s represivnim režimom, političkim nemirima i osobnim izazovima.“ (izvor: https://mrezacitanja.com.hr/predstavljamo-regionalna-razina/

U svom ćeš životu upoznati mnogo budala. Ako te povrijede, reci sebi da je to zato što su glupi. Tako nećeš reagirati na njihovu okrutnost. Nema ničega goreg od ogorčenosti i osvetoljubivosti… Uvijek budi dostojanstvena i vjerna sebi.“

Naši su kvizaši bili odlični, a Laura se uspjela plasirati na nacionalnu razinu kviza. Da slavlje bude veće, pobrinuli su se Sarah T, Petra K, Petra A., Luka B., Borna Z., Duje K., Mario S. i Mate D. koji su također ostvarili pravo sudjelovanja na nacionalnoj razini kviza ušavši sa svojim multimedijskim uratkom među deset najboljih ekipa. Bravo!

Zahvaljujemo i povjerenstvima na odlično odrađenom poslu.

Vidimo se na nacionalnoj razini!

Fotografije: Jasminka Vujević

Izvor: Nada Jakovčević

objavio: Jasminka Vujević   datum: 12. 3. 2024.