Nagradni natječaj #ovajputglasam #izboriEU2019 od 25. travnja do 27. svibnja 2019. godine

European Parliament Zagreb, Srednja škola Lovre Montija, KninUred Europskog parlamenta u Hrvatskoj za srednje škole Republike Hrvatske ponovno organizira nagradni natječaj "Ovaj put glasam" putem kojega učenici i mentori škola mogu osvojiti putovanje u Europski parlament u Francuskoj u drugom dijelu 2019. godine.

Pozivamo vas da između 25. travnja 2019. i 27. svibnja 2019. godine potaknete učenice i učenike u dobi od 16 do 19 godina da se uključe u naš natječaj – sve informacije su na našoj službenoj stranici.

Tražimo školu koja će najuspješnije promicati važnost glasanja i europske izbore te registracijom novih korisnika s jedinstvenim poveznicama na platformi www.ovajputglasam.eu podsjetiti građane na nadolazeće izbore za Europski parlament 26. svibnja 2019. godine.

Učenice i učenici, što vam je činiti?

KORAK BROJ 1: Registrirajte se kako biste dobili svoju jedinstvenu poveznicu na stranici www.ovajputglasam.eu

KORAK BROJ 2: Podijelite video „Biraj svoju budućnost“ na svojim Facebook i Instagram profilima

KORAK BROJ 3: Objavite svoju uključenost u #izboriEU2019 na kreativan način na društvenim mrežama i dodajte svoju jedinstvenu poveznicu.

Mentorice i mentori, što je vama činiti?

Na e-mail adresu epzagreb@ep.europa.eu do kraja dana u ponedjeljak, 27. svibnja 2019. godine pošaljite nam ispunjenu formu sa svim potrebnim podacima.

Odabir pobjedničkih škola

Ured Europskog parlamenta, 31. svibnja 2019. godine napravit će analizu svih pristiglih mentorskih prijava te među učenicima koji su podijelili video "Biraj svoju budućnost" uz objavu svojih poveznica www.ovajputglasam.eu pozvali najviše novih korisnika, odabrati školu čiji će učenici otputovati u Francusku.

VAŽNO: Strogo je zabranjeno kreirati i obavljati registraciju novih korisnika lažnim e-mail adresama. Svi sudionici nagradnog natječaja koji takvo što učine, automatizmom se isključuju iz natjecanja i baze naših podupiratelja.

Detaljna pravila i formu natječaja pročitajte u dokumentima u privitku, a koji su dostupni i na službenoj poveznici.

Za sva pitanja stojimo vam na raspolaganju.

Europski parlament
Glavna uprava za komunikaciju

Izvor: European Parliament Zagreb, Srednja škola Lovre Montija, Knin

objavio: Berta Dragičević   datum: 29. 4. 2019.